Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimarlara açtı

Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimarlara açtı

Farklı sektörlerden profesyoneller, her yıl ekim ayının ilk pazartesi gününde kutlanan Dünya Mimarlar Günü kapsamında düzenlenen çeşitli etkinliklerde bir araya geldi. Yerli karo, yapı kimyasalları ve vitrifiye ürünleri üreticisi Seramiksan da ekim ayında gerçekleştirdiği 3 etkinlikle fabrika ve showroom’larını mimar ve iç mimarlara açtı. Ürünlerinin kullanıldığı mekanın yapısı ve dekorasyonuyla harmanlanarak bütünsel, estetik bir görünüme kavuşmasında mimarların kritik bir rol üstlendiğini aktaran Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Helvacıoğlu, etkinliklerine dair şu açıklamada bulundu:

“1994’ten bu yana yapı ürünleri sektöründe faaliyet göstererek mekanların hem işlevsel hem de estetik görünüme sahip bir ortama dönüşmesini sağlıyoruz. Elbette, ürünlerimizin mekanın dekorasyonu ve yapısıyla uyumlu hale gelmesinde mimarlar çok önemli bir paya sahip. Bu yüzden, Mimarlar Haftası vesilesiyle düzenlediğimiz etkinlikler kapsamında fabrika ve showroom’larımızda kendileriyle bir araya geldiğimiz için mutluyuz. İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz mimar ve iç mimarların, iş süreçlerimizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olması, birlikte nice başarılara imza atacağımızın habercisi.”

Mimar ve iç mimarlar, Seramiksan fabrika ve showroom’ları ziyaret etti

Seramiksan, Dünya Mimarlar Günü için ilk etkinliğini geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi. Turgutlu Mimarlar Odası ve Manisa Mimarlar Odası üyesi mimar ve iç mimarlar, ayrı günlerde markanın bölgedeki fabrikasını ziyaret etti. İki etkinlikte de Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Helvacıoğlu’nun tarihçelerini ve marka yolculuklarını anlattığı sunumun ardından, misafirlere showroom’lar gezdirilerek ürünler tanıtıldı ve yenilikler aktarıldı.

Seramiksan yöneticilerinin de katılımcılara gün boyu eşlik ettiği teknik gezi organizasyonunda büyük ebat granit üretiminin gerçekleştirildiği granit fabrikası ziyaret edildi. Mimar ve iç mimarlar, dünyanın en gelişmiş vitrifiye üretim tesislerinden biri olan Seramiksan’ın vitrifiye fabrikasını da gezerek üretim süreçleri, teknik prosesler ve otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi edindi.

İzmirli mimarlar, kahvaltı etkinliğinde buluştu

Seramiksan’ın Dünya Mimarlık Günü kapsamındaki etkinlikler dahilinde bir organizasyon da İzmir’de yapıldı. Buca Yapı showroom’unda düzenlenen kahvaltıya katılan mimarlar, mağazadaki karo, yapı kimyasalları, banyo mobilyası ve vitrifiye ürünlerini inceledi. Markanın benimsediği %0 atık ürün, %0 atık su politikası doğrultusunda üretim süreci ve sürdürülebilirlik hakkında sohbet etti.

YORUMLAR YAZ