Terra Pizza, Ankara Atlantis AVM’de eşsiz lezzetlerini pizza tutkunlarıyla buluşturuyor

Terra Pizza, Ankara Atlantis AVM’de eşsiz lezzetlerini pizza tutkunlarıyla buluşturuyor

Türkiye’nin önde gelen zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, yeni şubeleriyle pizza severleri ağırlamaya devam ediyor. Terra Pizza, ‘Gel Beraber Olsun’ konseptiyle insanların bir araya geldikleri anlara lezzet katmayı ve birlikteliği artırmayı hedefliyor.

TERRA PİZZA’DAN LEZZET DOLU AÇILIŞLAR

AVM ve caddelerde bulunan lider markalardan biri olarak sektörde ayrıcalıklı konumda yer alan Terra Pizza’nın Atlantis AVM şubesi geçtiğimiz günlerde açıldı. Terra Pizza, tüm pizza severleri özel hamuru ve yüzde yüz mozzarellasıyla özenle hazırlanan yepyeni pizzalarını denemek için Atlantis AVM şubesine bekliyor. Kaliteli malzemelerle hazırlanan zengin pizza çeşitlerinin tadını sevdikleriyle birlikte çıkarmak isteyenler için konforlu bir ortam sunuyor.

2018 yılında Mediterra Capital bünyesine katılan Terra Pizza, müşterilerine özel bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Türkiye’nin 46 ilinde 176 restorana ulaşan Terra Pizza, kaliteli malzemeler, özel tarifler ve titizlikle hazırlanan lezzetlerini daha fazla pizza tutkunu ile buluşturmak için hızla büyümeye devam ediyor.

Terra Pizza Ankara Atlantis AVM Şubesi Adres:

Kardelen Mahallesi, Başkent Bulvarı No:224/H Atlantis AVM 120 Nolu Mağaza Batıkent/Yenimahalle/Ankara

YORUMLAR YAZ